دکتر حکیم

داستان و  اطلاعات سرویس:

 روند سرویس به این صورت می‌باشد که کاربر با شروع سرویس و فرستادن  ۱ به ۷۳۸۸۴۴عضو سرویس دکتر حکیم می شوند.

در این سرویس محتواهایی در زمینه رژیم های غذایی و کالری و سلامت ارسال میگردد

نمونه محتوای این سرویس به شرح ذیل می باشد:

* مخاطب در این بازی روزانه یک پیام دریافت می کند که نمونه آن در زیر آورده شده است:

سلام. من شادی هستم. دانشجوی سال دوم پزشکی. با مادربزرگم زندگی می کنم. بهش میگم خانجون. دکتر حکیم خونه است. خیلی چیزها از طب سنتی می دونه. خدا نکنه یکی از من اسم دارو بخواد برای درمان مشکلش، مثلا همین دیروز یکی از همسایه ها پرسید واسه کاهش اشتها و لاغری چی بخورم بهتره؟ خانجون فوری گفت خب معلومه …. !

میخوای بدونی خانجون چی بهش پیشنهاد کرد؟

حال کاربر در صورت تمایل می تواند با ارسال ۱۱ پیام بعدی را دریافت می کند.

اسفناج!

بله اسفناج اشتها رو کم می کنه! خانجون میگه اسفناج جدا از اینکه منبع غنی آهن محسوب میشه فیبر زیادی داره. البته علوم جدید هم به این نتیجه رسیده که فیبر موجود در اسفناج، ۲ برابر اغلب سبزی‌ها به بدن کمک می‌کنه تا چربی سوزی کنه. حتی ۷‌درصد کالری دریافتی را کم میکنه؛ و بخاطر عبور کندتر غذا از دستگاه گوارش زمان بیشتری احساس سیری می کنیم. همسایه مون گفت به اسفناج حساسیت داره خانجون بهش پیشنهاد دیگه ای داد.

حال کاربر در صورت تمایل می تواند با ارسال ۱۱ پیام بعدی را دریافت می کند.

تخم شربتی!

استفاده از تخم شربتی در محلول آب یکی از بهترین روش های قدیمی برای کم کردن وزن محسوب میشه. دونه های ژلاتینی تخم شربتی بدون اینکه کالری داشته باشه تا مدت‌ها آدم رو سیر نگه می‌داره. خانجون میگه حتی این روزا که هوا خیلی گرم شده میشه ازش برای رفع عطش هم استفاده کرد یا اگه با زنجبیل وعسل مخلوط بشه برای درمان آسم، سرفه، سرماخوردگی، آنفلوانزا و برونشیت هم موثر است.

اطلاعات مسابقه

 جوایز قرعه کشی مسابقه دکتر حکیم

جوایز قرعه کشی

مدت زمان مسابقه دکتر حکیم

مدت زمان برگزاری

آغاز مسابقه : اول دیماه 1395

پایان مسابقه : سی ام اسفند ماه 1395

نحوه شرکت در مسابقه دکتر حکیم

نحوه شرکت در مسابقه

ارسال 1 به شماره 738844

برای لغو عضویت، لطفا کلید واژه L را به شماره 738844ارسال نمایید.
تذکر: با لغو سرویس در هر مرحله از سرویس، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.
کاربر هر زمان پس از لغو عضویت می تواند مجددا وارد سرویس شده و سرویس را از آخرین محتوایی که دریافت کرده است ادامه دهد. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی کاربر افزوده خواهد شد.

- تذکر : جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.
تذکر مهم: هر شرکت کننده در این سرویس حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد . ( یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد.)

ارسال پیامک به 738844رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکین برای ارسال پیامک بدون متن به 738844هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS ) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می‌گیرند.

با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در سرویسها پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکین ارسال می گردد، قیمت دریافت هرمحتوا معادل 1200 ریال محاسبه گردیده است.

برندگان مسابقه

برندگان این مسابقه مشخص نشده اند