استارتاپ ها، همان پروژه های نوپای ما هستند، که از فکر و ایده شروع شدند و با تلاش و دانش اکنون بذر آنها در حال جوانه زدن است.

راهکارهای خلاق پینتو یکی دیگر از زیر مجموعه های کمپانی آرتاتل میباشد.
تلاش مجموعه جوان پینتو ادز Pinto ADS کم کردن ریسک کسب و کار توسط راهکارهای خلاق و علمی در بازاریابی دیجیتال است.
پینتو ادز شالوده دانش و همسانی تیمی زبده در حوزه دیجیتال مارکتینگ است، که تجربه چندین ساله در بستر کسب و کارهای آنلاین ایران را به همراه خود دارد.

آرتا گیم استدیو یک استدیو جدید از کمپانی آرتاتل میباشد که فعالیت خودش رو با هدف ساخت توسعه و نشر بازی های موبایل بر روی پلتفرم های اندروید و ios در سال ۲۰۱۷آغاز کرده است.

تا کنون تمرکز اصلی این استدیو جوان اما با تجربه درساخت و توسعه بازی های casual برای مخاطب عام بوده و با این هدف تا کنون موفق به ساخت بازی های گوناگونی در این حوزه شده است.

روش‌های سنتی فروش کمرنگ شده اند، چراکه مشتریان کمتر به روش سنتی خرید میکنند، ما هم سعی کردیم آنجایی باشیم که مشتریان ما هستند: در بستر اینترنت و فضای مجازی!
برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی به طراحی و پیاده سازی حرفه ای نیاز داریم. فروشگاهی که قرار است از این پس مهم‌ترین، امن‌ترین و سریع‌ترین راه فروش محصولات به مشتریان باشد.
در طول این سالها توانسته ایم، مهارت و تجربه لازم را برای ساخت فروشگاه اینترنتی به دست بیاوریم.

فروشگاه شبانه 96

اولین فروشگاه شبانه آنلاین 96 night shoop
این فروشگاه آنلاین با هدف خدمت رسانی به مردم عزیز ایران تأسیس گردیده است و با دانستن سختی دسترسی به خدمات و ملزومات ضروری مردم، در بازه زمانی 9 شب تا 6 صبح، توانسته است رفاه حال کاربران را دریابد
96nightshop.com

بنشنجات

فروشگاه آنلاین خوارو بار
پس از سالها توزیع و فروش بنشن جات در بازار سنتی کشور اینبار در تلاشیم تا در فضای اینترنتی، خرید رضایت بخشی از این نوع کالا را برای کاربران مهیا کنیم.
bonshanjaat.com

راهکار

Rahkar 512.512 PNG

می توانید با استفاده از وب سایت و یا با نصب نرم افزار آنلاین راهکار موقعیت خود را به راحتی اعلام کنید و سپس با تعیین زمان مورد نظر و انتخاب نوع اتومبیل خود، از خدمات آنلاین استفاده نمایید.

ایبار، سامانه هوشمند حمل بار

ایبار یک سامانه باربری هوشمند است که در بستر اینترنت به صاحبان بار این امکان را می‌دهد تا با مناسب‌ترین قیمت و امنیت بالا بار خود را بدست رانندگانی با خودروهای مناسب که برای فرآیند حمل بار اعلام آمادگی می‌کنند، بسپارند.
ebar.ir

نیک درمان

مرهم دردهاتان؛ نیک درمان
با اپلیکیشن نیک درمان، تنها یک کلیک با خدمات درمانی مورد نیازتان فاصله دارید.
در تمام شرایط کنار شما هستیم، تا در صورت نیاز خدمات مورد نظر خود را به اطلاع ما برسانید.
پس از چندین سال تجربه موفق در حوزه ارائه خدمات درمانی به صورت حضوری تصمیم بر این گرفتیم که این خدمات را آنلاین ارائه کنیم. برای این مهم، بهترین متخصصان در حوزه درمان را جمع آورده ایم.
nikdarman.ir